Statuetka „Dobrej Firmy” dla lubawskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Statuetki nagród „Dobra Firma” trafiły do najbardziej innowacyjnych i najszybciej rosnących małych i średnich firm województwa warmińsko - mazurskiego. W tym zacnym gronie znalazł się również lubawski akcent, gdyż w jednej z kategorii laureatem zostało nasze Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

W ramach programu „Dobra Firma” jego organizator, czyli Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, wybrał najlepsze firmy województwa warmińsko - mazurskiego. Wśród nagrodzonych znalazły się m.in. przedsiębiorstwa z branży deweloperskiej, spożywczej, fotowoltaicznej, meblarskiej oraz olejów smarowych.

Wybór laureatów Programu odbywał się w kilku etapach. W ramach procesu kwalifikacyjnego eksperci Związku starannie przeanalizowali kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, a także profile działalności, potencjał innowacyjny i rozwojowy oraz reputację szerokiej listy firm z regionu. Po ocenie danych, zespół ekspertów wybrał grupę 59. laureatów - najprężniej działających przedsiębiorstw województwa warmińsko - mazurskiego, z których finalnie wybrano 8 zwycięzców.

- Tym zaszczytnym tytułem zostały uhonorowane spółki (…), których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie. Laureaci zostali ocenieni w sposób obiektywny, oparty na twardych kryteriach finansowych. Małe i średnie przedsiębiorstwa są solą polskiej gospodarki. (...) Jest nam miło, że Państwa firma znalazła się w tak szacownym gronie. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszego rozwoju na miarę planów i oczekiwań – napisali w liście gratulacyjnym Cezary Kaźmierczak i Marcin Nowacki, prezes i wiceprezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.

Ta korespondencja trafiła na biurko Bolesława Zawadzkiego, prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubawie, bowiem we wspomnianym gronie laureatów znalazła się właśnie lubawska firma.

- To nasze kolejne osiągnięcie, z którego możemy być dumni. Wcześniejsze dotyczyły certyfikatu wiarygodności biznesowej za lata 2018 i 2019. Podkreśleniem dobrej kondycji Spółki, a tym samym dobrej działalności usługowej w zakresie dostarczania wody i odbioru ścieków, były z kolei tegoroczne Diamenty Forbesa. Teraz jesteśmy laureatem konkursu, gdzie doceniono nasze innowacje. To dla nas miła, ale jednak niespodzianka i uhonorowanie pracy całego naszego zespołu, za co wszystkim pracownikom dziękuję - mówi prezes Bolesław Zawadzki.

Niestety zamiast uroczystej gali w Olsztynie - oczywiście ze względu na panującą pandemię COVID-19 - statuetki wręczono podczas wirtualnej transmisji. Patronaty honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. Prezydent Olsztyna, Marszałek Województwa Warmińsko - Mazurskiego oraz Wojewoda Warmińsko-Mazurski.

Pliki

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu ochrony przed atakami CSRF oraz do przekazywania danych formularza pomiędzy wyświetleniami strony.